Výrobce betonových sloupů z odstředěného předpjatého betonu

Společnost vznikla v roce 1958 a v tomto roce byl vyroben její první betonový sloup, tehdy v provozu Roudná u Soběslavi. 

Výroba betonových sloupů z předpjatého betonu v nedělených formách se stala nosným programem společnosti. K výrobě tohoto sortimentu byly postupně přidávány další betonové výrobky využívané hlavně v elektrifikaci a kabelizaci a posléze v celém stavebnictví včetně individuální zakázkové výroby.

V roce 2004 společnost získala Certifikát ISO 9001 pod číslem 974/2004.(ČSN EN ISO 9001:2001). Tato skutečnost nás vede k deklaraci maximální kvality u realizovaných dodávek betonových výrobků.

Věříme, že náš výrobní program zaujme a uspokjojí všechny zájemce o naše výrobky. Neustále se budeme snažit doplňovat a aktualizovat informace o všech výrobcích, jejich vývoji a zadávání do výroby.

V případě Vašeho zájmu jsme k dispozici a neváhejte nás kontaktovat.

Děkujeme všem návštěvníkům za jejich důvěru.

Tým pracovníků společnosti SLOUPÁRNA Majdalena s.r.o.

Počátek výstavby závodu 1960.Pohled do výrobní haly.Pohled na původní betonárnu SLOUPÁRNY Majdalena.Pohled od nádraží ČD.Zařízení pro odformování sloupů - histrorie.Novodobý armovací stroj 2005.Půlmiliontý vyrobení stožár.

Historie společnosti SLOUPÁRNA Majdalena s.r.o.

Historie společnosti SLOUPÁRNA Majdalena s.r.o.

30 let; 50 let, 65 let

30 let; 50 let, 65 let
Sloupárna MajdalenaSloupárna Majdalena

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout